poludniewska

NZOZ Anna Południewska - Senczyszyn

NZOZ Anna Południewska - Senczyszyn jest jedną z największych prywatnych placówek medycyny pracy na terenie powiatu stargardzkiego. W oparciu o sprawdzony zespół współpracujących z nami lekarzy specjalistów, wykwalifikowany personel pomocniczy oraz nowoczesną aparaturę diagnostyczną oferujemy kompleksową opiekę profilaktyczną nad pracownikami.

Istniejemy od 1999 roku. W tym czasie rozwinęliśmy się w jedną z największych placówek medycyny pracy w naszym powiecie. Rocznie z naszych usług korzysta ponad 9000 pacjentów objętych stałymi umowami na świadczenie usług w zakresie medycyny pracy.

Wszyscy nasi współpracownicy są praktykami z dużym doświadczeniem, pracują w prywatnych gabinetach na terenie naszego miasta jak i w Goleniowie, Nowogardzie, Wałczu i Gryficach.

Nieustanna dbałość o utrzymanie wysokiego standardu usług medycznych oraz umiejętność szybkiego dostosowywania się do oczekiwań Pacjentów pozwoliły nam przez dotychczasowe lata działalności zyskać uznanie i szacunek zarówno wśród Pacjentów, jak i partnerów biznesowych.

Usługi medyczne świadczymy w gabinetach medycyny pracy w Stargardzie Szczecińskim przy ul. Szczecińskiej 26, jak również wyjazdowo u klienta.

wykonanie: www.planfirm.pl        polityka prywatności copyright 2007 by NZOZ Anna Południewska-Senczyszyn